Skip to content

Elaborarea Fisei Postului

Fisele de post sunt obligatorii prin lege, acestea fiind o anexa la Contractul Individual de Munca.

Fisa postului este documentul de management al resurselor umane care sintetizeaza elementele caracteristice ale unui post. Public Euroconsulting va poate pune la dispozitie fise ale postului din toate domeniile de activitate. Puteti alege pentru intocmirea unei fiese de post standartd, sau puteti alege o fisa de post personalizata, in functie de specificul companiei Dvs., de cerintele specifice postului pe care doriti sa angajati.
Preturile difera in functie de tipul de fisa a postului dorit: standard sau varianta personalizata, creaa dupa cerintele postului!

Detalii servicii – intocmire Fise de post si realizarea unei oferte personalizate, in functie de nevoile companiei: Tel: 0728.974.878 sau marketing@publiceuroconsulting.ro!