Skip to content

Recrutare personal din Europa si Asia de S-E

Asteptarile financiare ale angajatilor devin un cost pentru companie dar in acelasi timp si o investitie care se amortizeaza in timp prin calitatea activitatii prestate de catre acestia. Recrutarea de personal din tarile din Asia ( China, Vietnam, etc) reprezinta un bun prilej pentru a aduce profitabilitate in cadrul companiei dumneavoastra, reducand costurile salariale si crescand foarte mult randamentul in munca.
Ca avantaje ale recrutarii si selectiei de personal din strainatate putem enumera:

  • Scaderea cheltuielilor salariale
  • Personal care accepta salarii mai mici in comparatie cu piata muncii din Romania
  • Cresterea randamentului in munca la nivel de companie, prin urmare si a profitabilitatii acesteia pe piata
  • Amortizarea cheltuielilor cu procesele de selectie si recrutare prin semnarea unor contracte pe perioada lunga (2-3 ani)

Noi dorim sa devenim un partener de succes in dezvoltarea afacerilor partenerilor nostri!
In afaceri, unul din cele mai importante lucruri este calitatea oamenilor cu care lucrezi, acestia creeaza valoare adaugata prin personalitatea lor, increderea si valorile proprii. Cu siguranta si dumneavoastra doriti sa va dezvoltati afacerea bazandu-va pe parteneri de incredere si personal bine pregatit!
De aceea va propunem serviciul de recrutare personal din Europa si Asia de SE, pentru ca ne pasa de succesul afaceri dumneavoastra si dorim sa ne dezvoltam impreuna!