Nota de informare

Compania SC Public Euroconsulting SRL a fost inregistrata ca MARCA, sub numarul: M 2013 02968, din 24.04.2013, conform datelor OSIM

NOTA DE INFORMARE PRIVIND PROTECTIA DATELOR PERSONALE (pentru afisare pe pagina web sau in cazul colectarii datelor prin formulare on-line)

Conform cerintelor Legii nr. 677/2001 pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date, modificata si completata si ale Legii nr. 506/2004 privind prelucrarea datelor cu caracter personal si protectia vietii private in sectorul comunicatiilor electronice SC Public Euroconsulting SRL are obligatia de a administra in conditii de siguranta si numai pentru scopurile specificate, datele personale pe care ni le furnizati despre dumneavoastra, un membru al familiei dumneavoastra ori o alta persoana. Scopul colectării datelor este: selectia, recrutarea si plasarea fortei de munca.

Sunteti/nu sunteti obligat(a) sa furnizati datele, acestea fiind necesare intermedierii unui loc de munca. Refuzul dvs. determina  neprezentarea profilului Dvs. Angajatorului.

Informatiile inregistrate sunt destinate utilizarii de catre operator si sunt comunicate numai urmatorilor destinatari: colaboratori ai SC Public Euroconsulting SRL.

Doriti sa primiti informatii despre produsele, serviciile, evenimentele etc. oferite de SC Public Euroconsulting SRL.

DA < NU <

Conform Legii nr. 677/2001, beneficiati de dreptul de acces, de interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale si dreptul de a va adresa justiţiei. Totodata, aveti dreptul sa va opuneti prelucrării datelor personale care va privesc si sa solicitati stergerea datelor*. Pentru exercitarea acestor drepturi, va puteţi adresa cu o cerere scrisa, datata si semnata departamentului de marketing, persoana de contact Iulia Oprean.
De asemenea va este recunoscut dreptul de a va adresa justitiei. Daca unele din datele despre Dvs. sunt incorecte, va rugam sa ne informati cat mai curand posibil. Public Euroconsulting este inscrisa in Registrul de Evidenta a Prelucrarilor de Date cu caracter personal sub nr. 8343.\”